ای ام را در شبکــــــه‌های اجتماعــــــی دنبــــــال کنید

بیست و دومین مرحله فروش فوق‌‌العاده ایران خودرو – شهریور ۱۴۰۰

ایران‌‌خودرو به جهت افزایش عرضه خودرو به بازار و مشتریان، بیست و دومین مرحله طرح فروش فوق‌‌العاده را آغاز می‌کند. در این طرح، ۳ محصول خود را با موعد حداکثر ۹۰ روزه (۳ ماه) از فردا (یک‌شنبه ۱۴۰۰/۰۶/۲۱) اجرا می‌کند.

در این طرح که از فردا (یک‌شنبه ۱۴۰۰/۰۶/۲۱) به مدت سه روز اجرا می‌شود سه محصول پارس بنزینی (سال)، پارس با موتور TU5 و ۲۰۷ دستی با سقف شیشه‌ای با موعد تحویل حداکثر ۹۰ روزه عرضه می‌شود.

مشتریان این طرح حداکثر سه روز پس از پایان مهلت ثبت نام (سه‌شنبه ۱۴۰۰/۰۶/۲۳)، چهارشنبه ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ از طریق قرعه‌ کشی انتخاب می‌شوند. این افراد پنج روز مهلت دارند تا نسبت به واریز وجه کامل خودرو اقدام کنند.
مشتریان این اختیار را دارند تا هم‌زمان با واریز وجه، نسبت به تعیین سطح کارت طلایی محصول اقدام کنند.

به جهت عرضه خودرو به مشتریان واقعی، تمامی محدودیت‌‌های فروش کماکان همانند دوره‌های پیشین اجرا می شود. متقاضیان می توانند برای اطلاع از جزییات این محدودیت‌ها، به بخشنامه این طرح در سایت فروش اینترنتی ایران‌‌خودرو به نشانی esale.ikco.ir، مراجعه کنند. لازم به ذکر است، منتخبان طرح های قبلی که موفق به واریز وجه نشده‌اند‌ نیز می‌توانند نسبت به ثبت نام در این طرح اقدام کنند.
برای آموزش و اطلاع از فرآیند ثبت نام به مطلب آموزش ثبت نام مراجعه فرمائید. شماره تماس ۰۲۱۸۲۲۷۲۷۲۷ نیز برای پاسخگویی به سوالات مشتریان حین ثبت نام در نظر گرفته شده است.

زمان فعال سازی این بخشنامه بر روی سایت، ساعت ۱۰ روز یک‌شنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ است

بخشنامه شماره‌ی ۴۳۸۹
بخشنامه شماره‌ی ۴۳۸۹
❤️ ای ام را در شبکــــــه‌های اجتماعــــــی دنبــــــال کنید

    این مطلـــــب را با دوستـــــان خـــــود به اشتـــــراک بگذاریـــــد

سید محمد عترتی

برنامه نویس، بازی ساز و طراح لوگو، بنر و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *