ای ام را در شبکــــــه‌های اجتماعــــــی دنبــــــال کنید

راهنمای جیلبریک کردن از iOS 9.2 به iOS 9.3.3 با پانگو

همان‌طور که همه می‌دانیم گروهی از کاربران iOS هستند که به نسخه‌ی پیش‌فرض سیستم‌عامل دستگاه‌شان راضی نمی‌شوند و آن را جیلبریک می‌کنند. این دسته از کاربران با جیلبریک کردن به ویژگی‌ها و کارکردهای خاصی دسترسی پیدا می‌کنند که سیستم‌عامل پیش‌فرض iOS اجازه‌ی آن‌ها را نمی‌دهد. همچنین با این کار می‌توانند کنترل بیش‌تری روی شخصی‌سازی دستگاه داشته باشند.

در این ویدیو نحوه‌ی جیلبریک کردن iOS 9.2 به iOS 9.3.3 با یک ابزار چینی به نام پانگو (Pangu) آموزش داده می‌شود.

اگر شما هم جزو جامعه‌ی جیلبریک‌کنندگان هستید، احتمالا تماشای این ویدیو به کارتان می‌آید. در ویدیویی که در ادامه می‌توانید با زیرنویس فارسی ببینید، نحوه‌ی جیلبریک کردن iOS 9.2 به iOS 9.3.3 با یک ابزار چینی به نام پانگو (Pangu) آموزش داده می‌شود. از آن‌جا که سایت پانگو هنوز نسخه‌ی انگلیسی ندارد و با زبان چینی بالا می‌آید، ممکن است اگر خودتان بخواهید برای جیلبریک کردن اقدام کنید، گیج شوید و ندانید که چطور باید پیش رفت. اما در این ویدیو مراحل کار را گام به‌گام یاد خواهید گرفت.

به جز این، ابزار پانگو فعلا فقط با ویندوز کار می‌کند و برای این‌که بتوانید از آن استفاده کنید، باید ازکامپیوتر یا لپ‌تاپ‌تان کمک بگیرید. می‌توانید مثل کارشناس این ویدیو با Virtual Machine (یا ماشین مجازی ویندوز) ویندوز را روی مک‌بوک‌تان اجرا کنید و بعد دستگاه‌تان را به آن وصل کنید، بعد از این‌که آیتونز دستگاه iOS شما توسط یک کامپیوتر قا‌بل‌اطمینان شناسایی شد، نوبت وارد شدن به سایت پانگو (به آدرس Pangu.io) است.

از این‌جا به بعد گام‌به‌گام با کارشناس سایت ۹to5mac پیش بروید تا جدیدترین روش جیلبریک کردن را روی دستگاه‌تان پیاده کنید. البته همان‌طور که همین کارشناس هم اشاره می‌کند، این ابزار چینی به‌تازگی عرضه شده و ممکن است هنوز باگ‌هایی داشته باشد اما به‌هرحال شما جزو اولین نفراتی خواهید بود که در ایران از آن استفاده می‌کنید.

Telegram_Ad

❤️ ای ام را در شبکــــــه‌های اجتماعــــــی دنبــــــال کنید

    این مطلـــــب را با دوستـــــان خـــــود به اشتـــــراک بگذاریـــــد

سید علی عترتی

برنامه نویس, طراح وب و بازی ساز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *