ای ام را در شبکــــــه‌های اجتماعــــــی دنبــــــال کنید

Pix؛ اپلیکیشن مایکروسافت که دوربین آیفون را متحول می‌کند.

شرکت مایکروسافت اپلیکیشن جدیدی برای آیفون عرضه کرده که دوربین این تلفن همراه هوشمند را متحول می‌کند. این برنامه Pix نام دارد و می‌تواند کاری کند که به جای استفاده از اپلیکشین پیش‌فرض دوربین آیفون از آن استفاده کنید. مایکروسافت ویژگی‌های جالبی را روی آن قرار داده که کاربرد بهتری دارند و حتی Pix را به عنوان یک برنامه‌ی هوشمند دوربین برای آیفون معرفی می‌کند.

برنامه‌ی Pix شرکت مایکروسافت به شکل هوشمندانه‌ای تصاویر را ویرایش می‌کند.

اپلیکیشن Pix با استفاده از هوش مصنوعی می‌تواند عکس‌های بهتری بگیرد و تنظیمات بیشتری دارد که باعث می‌شود عکس‌ها زیباتر شوند. حتی مایکروسافت ویژگی ویرایش تصاویر خودکار هم به این برنامه اضافه کرده تا کاربران بدون انجام دادن کار خاصی عکس‌های بهتری مشاهده کنند. عکس‌هایی که ویرایش می‌شوند هم در کنار عکس قبلی قرار می‌گیرند تا کاربران بتوانند متوجه تغییرات بشوند. حتی این اپلیکشین به سیستمی شبیه به Live Photosهای آیفون هم مجهز شده تا کاربران در این حالت هم بتوانند عکس‌های بهتری بگیرند.

اپلیکیشن Pix را می‌توانید از فروشگاه اپل استور دانلود کنید.

iOS-Download

البته در چند وقت گذشته برنامه‌های ویرایش عکس مختلفی هم برای آیفون و گوشی‌های اندرویدی عرضه شده که از بین آن‌ها می‌توان به Prisma اشاره کرد. اپلیکیشنی که اکنون دنیای مجازی را با عکس‌هایی که در اختیار کاربران می‌گذارد، به دست آورده است.

Telegram_Ad

❤️ ای ام را در شبکــــــه‌های اجتماعــــــی دنبــــــال کنید

    این مطلـــــب را با دوستـــــان خـــــود به اشتـــــراک بگذاریـــــد

سید علی عترتی

برنامه نویس, طراح وب و بازی ساز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *