ای ام را در شبکــــــه‌های اجتماعــــــی دنبــــــال کنید

macOS Sierra اواسط مهرماه عرضه می‌شود.

اوایل سال جاری میلادی وقتی اپل از macOS Sierra رونمایی کرد، اشاره‌ای به تاریخ عرضه‌ی آن نشد. این‌طور به نظر می‌رسید که این سیستم‌عامل پاییز امسال معرفی می‌شود اما کاربران نمی‌دانند در چه روزی از این بازه‌ی سه‌ماهه باید منتظر دریافت macOS Sierra باشند. حالا بر اساس محاسبات کارشناسان سایت‌های خبری این‌طور تحلیل شده که این سیستم‌عامل اواسط تا اواخر مهرماه امسال برای کاربران عرضه می‌شود.

اپل از گذشته معمولا ماه مهر را برای ارایه‌ی به‌روزرسانی‌های سیستم‌عامل‌ کامپیوترهای شخصی‌اش انتخاب کرده است.

براساس برنامه‌ی امسال اپل در ارایه‌ی بتاهای سیستم‌عامل macOS Sierra و مقایسه‌ی آن با عرضه‌ی بتاها در سال گذشته، به نظر می‌رسد اپل تاریخی را بین ۱۸ تا ۲۴ مهرماه برای عرضه‌ی سیستم‌عامل جدیدش تعیین کرده باشد.

گرچه این محاسبات هم به‌نوعی از احتمال و حدس و گمان فراتر نمی‌روند، اما از سویی دیگر اپل از گذشته معمولا ماه مهر را برای ارایه‌ی به‌روزرسانی‌های سیستم‌عامل‌ کامپیوترهای شخصی‌اش به کاربران انتخاب می‌کند.

سال گذشته El Capitan حتی کمی جلوتر از این تاریخ و در اواخر تابستان عرضه شد. به این ترتیب بعید به نظر می‌رسد که در عرضه‌ی Sierra فاصله‌ی زیادی با تابستان وجود داشته باشد؛ با وجود این‌که ارایه‌ی بتاها درمورد Sierra کمکی کندتر صورت گرفته است، نه‌تنها بر مبنای تحلیل‌هایی که در اخبار خوانده‌ایم بلکه از لحاظ منطقی هم اواسط مهرماه تاریخ مناسبی برای عرضه‌ی macOS Sierra است.

Telegram_Ad

❤️ ای ام را در شبکــــــه‌های اجتماعــــــی دنبــــــال کنید

    این مطلـــــب را با دوستـــــان خـــــود به اشتـــــراک بگذاریـــــد

سید محمد عترتی

برنامه نویس، بازی ساز و طراح لوگو، بنر و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *