ای ام را در شبکــــــه‌های اجتماعــــــی دنبــــــال کنید

Google Duo به‌زودی چت صوتی را هم در کنار چت تصویری خواهد داشت.

Google Duo، یکی از دو اپلیکیشن چت ویدیویی که گوگل در کنفرانس Google I/O 2016 قول ارایه‌ی آن را داده بود، از دیروز شروع به کار کرده است از همان دیروز خبرهای زیادی درباره‌ی این اپلیکیشن شنیده‌ایم؛ از اخبار معرفی گرفته تا نقد و بررسی عملکرد آن. به‌طور کلی Duo در محقق کردن هدف اصلی‌اش به‌عنوان یک اپلیکیشن چت ویدیویی به‌خوبی برمی‌آید اما از آن‌جا که این ویژگی به‌تنهایی برای کاربران راضی‌کننده نیست، خیلی از آن‌ها ارتباط خوبی با Duo برقرار نکردند. به‌هرحال گفته شده یک قابلیت اضافه برای این اپلیکیشن در دست ارایه است که به‌زودی آن را خواهیم دید.

گوگل گفته در سرعت‌های بسیار پایین، مکالمه به‌صورت خودکار به یک مکالمه‌ی کاملا صوتی تغییر می‌کند.

ویژگی جدید امکان تغییر خودکار کیفیت ویدیو بر اساس سرعت اینترنت است. گوگل گفته در سرعت‌های بسیار پایین، مکالمه به‌صورت خودکار به یک مکالمه‌ی کاملا صوتی تغییر می‌کند. یکی از چیزهایی که در نقد و بررسی‌های اپلیکیشن جدید چت ویدیویی گوگل به‌عنوان نقاط ضعف مطرح شده بود، نبود امکان مکالمه صوتی است که امروز از سوی گوگل تایید شد قرار است به‌زودی به‌عنوان یک گزینه در برنامه گنجانده شود.

وقتی درباره‌ی این امکان جدید از مدیر محصول گوگل پرسیده شد، او به‌سادگی پاسخ داد: «به‌زودی از راه می‌رسد.» به‌این ترتیب تاریخ دقیقی برای ارایه‌ی امکان فعال کردن مکالمه صوتی نداریم اما «به‌زودی» می‌تواند کلمه‌ی امیدبخشی باشد.

البته در گفت‌وگو با مدیر محصول گوگل از قابلیت‌های کاربرپسند دیگری مثل امکان چت ویدیویی گروهی و شخصی‌سازی قابلیت‌ها سوال پرسیده شد که هنوز پاسخی به آن‌ها داده نشده است.

برای دریافت اپلیکیشن چت ویدیویی Google Duo روی لینکهای زیر کلیک کنید.

Label_Downlaod1

دانلود از اپ استور

 

Telegram_Ad

❤️ ای ام را در شبکــــــه‌های اجتماعــــــی دنبــــــال کنید

    این مطلـــــب را با دوستـــــان خـــــود به اشتـــــراک بگذاریـــــد

سید محمد عترتی

برنامه نویس، بازی ساز و طراح لوگو، بنر و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *