ای ام را در شبکــــــه‌های اجتماعــــــی دنبــــــال کنید

گوشی LG V20‌ با اندروید ۷ راهی بازار می‌شود.

شرکت ال جی خودش را برای معرفی گوشی LG V20 آماده می‌کند و حتی گفته بود که به احتمال زیاد اندروید ۷٫۰ به صورت پیش فرض روی این گوشی نصب می‌شود. امروز یکی از افرادی که این گوشی را از نزدیک دیده، این موضوع را تایید کرده است. در این اطلاعات مشخص شده که گوشی جدید ال‌جی با شماره مدل LG-H910 در حال ساخت است. لازم به ذکر است که گوشی V10 با شماره مدل LG-H900 شناخته می‌شد.

شرکت ال‌جی قصد دارد گوشی V20 را در تاریخ ۱۶ شهریور ماه در مراسمی با نام Play More معرفی کند. به احتمال زیاد در کنار معرفی گوشی جدید محصولات مختلفی هم نشان داده خواهند شد. این شرکت چند روز پیش به این موضوع اشاره کرده بود که گوشی V20 اولین تلفن همراه هوشمند دنیا است که از چیپ صدای Quad DAC استفاده می‌کند. این فناوری تا ۵۰ درصد نویز صدا را کاهش می‌کند.

20v

شرایط ال‌جی در بازار موبایل چندان بد نیست. این شرکت در سه ماهه‌ی گذشته نزدیک به ۱۳٫۹ میلیون گوشی G5 راهی بازار کرده و توانسته ۱۴درصد بازار موبایل کشور آمریکا را به دست بیاورد. اکنون سهم بازار این شرکت از‌‌ موتورولا بیشتر است. تنها دو شرکت سامسونگ و اپل بیشترین سهم بازار آمریکا را در اختیار دارند و ال‌جی سومین شرکت سازنده موبایلی است که بیشترین سهم بازار آمریکا را در اختیار دارد.

Telegram_Ad

❤️ ای ام را در شبکــــــه‌های اجتماعــــــی دنبــــــال کنید

    این مطلـــــب را با دوستـــــان خـــــود به اشتـــــراک بگذاریـــــد

سید محمد عترتی

برنامه نویس، بازی ساز و طراح لوگو، بنر و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *