ای ام را در شبکــــــه‌های اجتماعــــــی دنبــــــال کنید

کوله پشتی HP می‌تواند لپ‌تاپ شارژ کند.

کوله پشتی جدید شرکت HP شاید در نگاه اول یک کوله‌ی معمولی و زیبا به نظر برسد، اما می‌تواند خودش به تنهایی یک لپ‌تاپ را کاملا شارژ کند. شرکت HP در این کوله پشتی جدید که اسم‌اش Powerup Backpack است، یک باتری بسیار بزرگ قرار داده است؛ منظورمان از بزرگ ظرفیتی برابر ۲۲۴۰۰ میلی‌آمپر ساعت است. با این مقدار باتری می‌توانید گوشی هوشمندتان را ده بار شارژ کنید.

می‌توان همزمان دستگاه‌های مختلفی مثل یک گوشی، لپ‌تاپ و تبلت را به کوله پشتی HP متصل کرد.

در طراحی کوله‌ی Powerup Backpack، نکات زیادی رعایت شده‌اند. برای مثال، این کوله خودش سنسورهای متعددی دارد که مقدار گرمای تولیدی دستگاه‌ها و باتری را محاسبه می‌کنند و نمی‌گذارند تا داغ شود. برای خنک نگه داشته شدن دستگاه‌ها، کوله پشتی HP طوری طراحی شده است تا هوا در آن جریان داشته باشد.

HP-Powerup-Backup

می‌توان همزمان دستگاه‌های مختلفی مثل یک گوشی، لپ‌تاپ و تبلت را به کوله پشتی HP متصل کرد و برای شارژ آن‌ها، اولویت بندی‌های مختلفی تنظیم کرد.

اداره‌ی فدانوردی فدرال ایالات متحده یا همان FAA قانونی وضع کرده است که می‌گوید باتری‌هایی که توان‌شان بیشتر از ۱۰۰ وات در ساعت است، نمی‌تواند به هواپیماها وارد شوند. شرکت HP هم می‌گوید که باتری کوله پشتی‌اش، ۸۴ در ساعت توان دارد و می‌تواند به راحتی در فرودگاه‌ها وارد شود.

کوله‌پشتی Powerup Backpack قیمت زیادی هم ندارد و فقط ۲۰۰ دلار برای‌تان آب می‌خورد. این کوله قرار است از روز اول اکتبر عرضه شود.

Telegram_Ad

❤️ ای ام را در شبکــــــه‌های اجتماعــــــی دنبــــــال کنید

    این مطلـــــب را با دوستـــــان خـــــود به اشتـــــراک بگذاریـــــد

سید محمد عترتی

برنامه نویس، بازی ساز و طراح لوگو، بنر و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *