ای ام را در شبکــــــه‌های اجتماعــــــی دنبــــــال کنید

پیام‌رسان تلگرام برای دسکتاپ و گوشی‌های موبایل بروزرسانی شد.

پس از منتشر شدن خبرهای مختلف درباره‌ی هک شدن تلگرام و تکذیب این خبر از سوی شرکت سازنده‌ی این برنامه‌ی پیام‌رسان محبوب ایرانی‌ها، اکنون نسخه‌ی دسکتاپ یا همان کامپیوترهای شخصی و موبایل این برنامه بروزرسانی شده است. این بروزرسان ویژگی‌های جدیدی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. پس از اگر از این اپلیکیشن استفاده می‌کنید، بهتر است که آن را بروزرسانی کنید.

در بروزرسان جدید تلگرام برای کامپیوترهای شخصی و موبایل، ویژگی‌های جدیدی به این برنامه اضافه شده که از بین آن‌ها می‌توان به امکان آرشیو کردن استیکرها اشاره کرد.

این بروزرسان جدید نسخه دسکتاپ تلگرام را به شماره‌ی ۰٫۱۰ و نسخه موبایل را به شماره‌ی ۳٫۱۱ ارتقا می‌دهد. تغییرات این بروزرسان به شرح زیر است:

ترندترین استیکرها. این ویژگی باعث می‌شود که کاربران بتوانند استیکرهایی که مورد توجه اکثر کاربران قرار می‌گیرد را پیدا کنند و آن‌ها را روی گوشی و کامپیوتر خودشان نصب کنند.

آرشیو استیکرها. از این به بعد استیکرهایی که استفاده نمی‌کنید آرشیو می‌شوند. البته این اتفاق زمانی رخ می‌دهد که بیش از ۲۰۰ عدد استیکر داشته باشید.

پیش‌نمایش گروه‌ها. قبل از اینکه به گروه خاصی وارد شوید، می‌توانید پیش نمایش آن‌را ببنید. می‌توانید متوجه شوید که چه افرادی در گروه هستند و بعدا وارد گروه شوید.

پخش کننده‌ی ویدیوی جدید. تلگرام به نسخه‌ی دسکتاپ اپلیکیشن پیام‌رسان خودش یک پخش کننده‌ی جدید اضافه کرده تا کاربران به وسیله آن ویدیوهای ارسالی را مشاهده کنید.

تغییر ظاهر قسمت چت‌ها در نسخه‌ی دسکتاپ

به وجود آوردن فضای شخصی. می‌توانید در نسخه‌ی موبایل پیام‌ها، عکس‌ها، موسیقی‌ها و فیلم‌های خودتان را در مکان‌های دیگری ذخیره کنید و یک فضای جدید برای چت‌های خودتان به وجود بیاورید.

بهبود رابط کاربری دوربین. استفاده از دوربین گوشی‌های مختلف در نسخه‌ی موبایل تلگرام بهبود پیدا کرده است.

سرعت دانلود فایل‌های بزرگ در نسخه‌ی جدید تلگرام موبایل بین ۲ تا ۴ برابر بیشتر شده است.

Telegram_Ad

❤️ ای ام را در شبکــــــه‌های اجتماعــــــی دنبــــــال کنید

    این مطلـــــب را با دوستـــــان خـــــود به اشتـــــراک بگذاریـــــد

سید محمد عترتی

برنامه نویس، بازی ساز و طراح لوگو، بنر و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *