ای ام را در شبکــــــه‌های اجتماعــــــی دنبــــــال کنید

قیمت و تاریخ عرضه‌ی گلکسی نوت ۷ در مناطق مختلف دنیا

در حالی‌که آمریکایی‌ها از ده روز آینده می‌توانند گلکسی نوت ۷ را بخرند، اروپایی‌ها برای خرید پرچم‌‌دار سامسونگ باید دو هفته‌ای صبر کنند. پیش‌سفارش رسمی نوت ۷ از ۲۶ مردادماه شروع می‌شود اما در حال حاضر سایت‌های خرده‌فروشی متعددی اقدام به ثبت پیش‌سفارش کرده‌اند. حتی در اروپا هم سایت‌های آلمانی برای این فبلت اغلب با قیمت ۸۴۹ یورو پیش‌سفارش ثبت می‌کنند. در بریتانیا این قیمت ۶۹۹ پوند ثبت شده است که به قیمت اصلی نوت ۷ بسیار نزدیک است.

به احتمال زیاد برای متقاضیان ثبت پیش‌سفارش نوت ۷، یک دستگاه هدست واقعیت مجازی Gear VR یا مچ‌بند هوشمند Gear Fit در نظر گرفته می‌شود.

در هیچ‌یک از این ثبت‌سفارش‌ها امتیاز ویژه‌ای برای متقاضیان در نظر گرفته نشده است و به همین خاطر باید منتظر بمانیم و ببینیم سامسونگ در پیش‌سفارش رسمی چه پیشنهادهایی خواهد داشت. به احتمال زیاد برای متقاضیان ثبت پیش‌سفارش نوت ۷، یک دستگاه هدست واقعیت مجازی Gear VR یا مچ‌بند هوشمند Gear Fit در نظر گرفته شده است یا دست‌کم یک کارت حافظه‌ی microSD رایگان به آن‌ها اختصاص خواهد یافت.

به‌هرحال به نظر می‌رسد قیمت رسمی این فبلت در اروپا ۸۴۹ یورو باشد.

از همه‌ی این‌ها گذشته اگر منتظر هستید درباره‌ی قیمت و تاریخ عرضه‌ی نوت ۷ در ایران بشنوید، فعلا خبر رسمی‌ای در این‌باره وجود ندارد اما تجربه‌ی سال گذشته از نوت ۵ نشان می‌دهد می‌توانیم برای هفته‌ی اول شهریور منتظر فبلت پرچم‌دار سامسونگ در ایران باشیم.

ضمنا آن‌طور که شایعات می‌گویند این فبلت ۲۱ مرداد در ایران رونمایی رسمی خواهد شد و عرضه‌ی آن به مشتریان ایرانی حدود دو هفته بعد از این مراسم آغاز می‌شود. قیمت احتمالی نوت ۷ در بدو ورود به ایران ۳میلیون و ۶۰۰ هزار تومان برآورد شده است.

Telegram_Ad

❤️ ای ام را در شبکــــــه‌های اجتماعــــــی دنبــــــال کنید

    این مطلـــــب را با دوستـــــان خـــــود به اشتـــــراک بگذاریـــــد

سید علی عترتی

برنامه نویس, طراح وب و بازی ساز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *