ای ام را در شبکــــــه‌های اجتماعــــــی دنبــــــال کنید

ایکس‌باکس اسکورپیو به فروش ایکس‌باکس وان اسلیم آسیب نمیزند

مایکروسافت در نمایشگاه E3 امسال از دو مدل کنسول ایکس‌باکس وان جدید رونمایی کرد. اولین مدل ایکس‌باکس وان اسلیم نام دارد و مدل بعدی که مدل قدرتمندتر ایکس‌باکس وان است، با نام «ایکس‌باکس اسکورپیو» (Xbox Scorpio) راهی بازار خواهد شد. ایکس‌باکس وان اسلیم چند روز پیش راهی بازار شد و نقدهای خوبی به دست آورد و با استقبال گیمرها روبه‌رو شد؛ اما برای بسیاری کاربران این سوال به وجود آمده که آیا فروش اسکورپیو  به فروش ایکس‌باکس وان اسلیم آسیب وارد می‌کند یا خیر؟

حتی بسیاری از کاربران در توییتر این سوال را از فیل اسپنسر ریس بخش ایکس‌باکس شرکت مایکروسافت پرسیده‌اند و او در پاسخ گفته:” خیلی‌ها فکر می‌کنند که اسکورپیو روی فروش ایکس‌باکس وان اسلیم تاثیر منفی می‌گذارد؛ اما این اتفاق رخ نمی‌دهد. برنامه‌ریزی ما تا این لحظه بسیار خوب عمل کرده.”

Xbox-Scorpio-2-768x432

اسپنسر در E3‌ امسال درباره‌ی اسکورپیو گفته بود:” دلیل اینکه ما اسکورپیو را معرفی کردیم این بود که دوست داشتیم کاربران با برنامه‌ریزی‌های ما بیشتر آشنا شوند. ما به کاربران آ‌ن‌قدر اطلاعات دادیم که آن‌ها خودشان را برای خرید مدل‌های جدید آماده کنند.”

ایکس‌باکس وان اسلیم چند روز پیش راهی بازار شد؛ اما فعلا مدل ۲ ترابایتی آن عرضه شده که ۴۰۰ دلار قیمت دارد. این کنسول دو مدل ۱ ترابایتی و ۵۰۰ گیگابایتی هم خواهد داشت که در پاییز امسال با قیمت‌های ۳۵۰ و ۳۰۰ دلار راهی بازار خواهند شد.

Xbox-Scorpio-3-768x384

درباره‌ی کنسول اسکورپیو هم چیز زیادی نمی‌دانیم. تنها مشخص شده که این کنسول اواخر سال آینده راهی بازار می‌شود و قوی‌ترین کنسول بازی خواهد بود که تا این لحظه ساخته شده است.  قدرت پردازشی آن به شش ترافلاپس می‌رسد. قیمت ایکس‌باکس اسکورپیو هنوز اعلام نشده، اما برای اجرای بازی‌ها با کیفیت ۴K و عنوان‌های واقعیت مجازی گزینه‌ی مناسبی خواهد بود. البته مایکروسافت گفته بود که این کنسول برای افرادی طراحی شده که تلویزیون ۴K دارند.

Telegram_Ad

❤️ ای ام را در شبکــــــه‌های اجتماعــــــی دنبــــــال کنید

    این مطلـــــب را با دوستـــــان خـــــود به اشتـــــراک بگذاریـــــد

سید علی عترتی

برنامه نویس, طراح وب و بازی ساز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *