ای ام را در شبکــــــه‌های اجتماعــــــی دنبــــــال کنید

یاهو برنامه‌ی Yahoo Messenger را برای دسکتاپ عرضه می‌کند.

سال گذشته یاهو اعلام کرد که برنامه‌ی پیام‌رسان «مسنجر یاهو» (Yahoo Messenger) را برای دسکتاپ هم طراحی می‌کند. پلتفرم جدید ابتدا برای دستگاه‌های iOS و اندروید و همین‌طور برای نسخه‌ی وب مسنجر یاهو عرضه شد.
اگر شما از آن دسته کسانی هستید که همیشه نرم‌افزار محلی دسکتاپ را ترجیح داده‌اید، باید خوشحال باشید که نسخه‌ی جدید مسنجر یاهو راهی بازار شده است.
آگهی مربوطه که روی صفحه‌ی Tumbler یاهو درج شده بدین شرح است: “امروز، با خوشحالی اعلام می‌کنیم شما می‌توانید از تمام قابلیت‌هایی که در مسنجر یاهو با آن بزرگ شده و به آن علاقه‌مند شده‌اید، برای ویندوز و مک هم استفاده کنید.” اگر روی موبایل‌تان و وب از این برنامه استفاده می‌کنید، نسخه‌ی دسکتاپ هم مشابه همان خواهد بود.
این موضوع تا حدودی «واتس‌اپ» (WhatsApp) را یادآوری می‌کند که اول برای موبایل، بعد برای وب و بعد برای دسکتاپ عرضه شد. کاربرد این قابلیت برای شرایطی است که ترجیح می‌دهید مرورگرتان همیشه باز نباشد و هم‌چنین وقتی که در مقابل کامپیوتر نشسته‌اید و نمی‌خواهید برای پاسخ به پیام ها مدام گوشی‌تان را نگاه کنید.
برای برنامه‌ی دسکتاپ، دکمه‌ی Unsend هم موجود خواهد بود. این قابلیت به کاربران امکان می‌دهد آخرین پیامی را که فرستاده‌اند را پس بگیرند.

Telegram_Ad

❤️ ای ام را در شبکــــــه‌های اجتماعــــــی دنبــــــال کنید

    این مطلـــــب را با دوستـــــان خـــــود به اشتـــــراک بگذاریـــــد

سید محمد عترتی

برنامه نویس، بازی ساز و طراح لوگو، بنر و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *