ای ام را در شبکــــــه‌های اجتماعــــــی دنبــــــال کنید

نسل دوم Apple‌ Watch‌ احتمالا صفحه‌ی باریک‌تری دارد.

بعد از حدود یک سالی که از معرفی ساعت‌های هوشمند اپل می‌گذرد، نسل دوم این ساعت‌های هوشمند یا همان Apple ‌Watchها در چند ماه آینده معرفی می‌شود. درباره‌ی اپل‌واچ جدید گفته می‌شود احتمالا قرار است دارای صفحه‌ی باریک‌تری باشد.

اپل‌واچ گرچه محبوبیت زیادی دارد و بسیاری کاربران از کار با آن راضی بوده‌اند اما جای انکار باقی نگذاشته که صفحه‌ی ضخیم و تقریبا یغوری دارد. از طرفی ساخت صفحه‌ی باریک‌تر طبیعتا به قیمت حذف قطعات یا استفاده از یک باتری با طول عمر کم‌تر تمام می‌شود.

با حذف یکی از دو لایه شیشه‌ی اپل‌واچ، نسل جدید این ساعت‌های هوشمند احتمالا دارای صفحه‌ی باریک‌تری خواهد بود.

این خبر که یکی از تغییرات نسل جدید ساعت‌های هوشمند اپل داشتن صفحه‌ی باریک‌تر است، از دل حرف‌هایی که درباره‌ی تغییرات آینده گفته شده، بر می‌آید؛ مسئولان اپل از «راهکار کاربرد یک شیشه‌» سخن گفته‌اند که طبعا اشاره به نمایشگر اپل‌واچ دارد. از آن‌جا که در اپل‌واچ‌های موجود، از ساختار «شیشه روی شیشه» استفاده شده و به عبارتی ساعت‌های هوشمند اپل صفحه‌ای با دو لایه شیشه دارند، احتمالا قرار است یکی از این لایه‌ها در نسل جدید حذف شود و منطقا ضخامت اپل‌واچ جدید را کم‌تر کند.

به‌هرحال معلوم نیست یک لایه شیشه چقدر می‌تواند از ضخامت صفحه‌ کم کند اما از سوی دیگر ممکن است اپل پس از حذف این لایه، فضای اضافی را صرف ارتقای قطعات و مثلا استفاده از باتری بزرگ‌تر کند که در این‌صورت ضخامت اپل‌واچ تغییری نخواهد کرد.

سایر تغییراتی که درمورد نسل دوم ساعت‌های هوشمند اپل شایعه شده، همچنین از کاربرد پردازنده‌ی سریع‌تر، شاید مقدار رم بیش‌تر، باتری بزرگ‌تر و حتی امکان برقراری تماس تلفنی حرف زده‌اند. نیازی به گفتن نیست که این اطلاعات تا زمان معرفی اپل‌واچ‌های جدید مورد شک و تردید هستند.

رونمایی از جدیدترین ساعت‌های هوشمند اپل در ماه‌های آخر سال جاری میلادی (برخی منابع از اواخر تابستان امسال هم خبر داده‌اند) صورت می‌گیرد.

Telegram_Ad

❤️ ای ام را در شبکــــــه‌های اجتماعــــــی دنبــــــال کنید

    این مطلـــــب را با دوستـــــان خـــــود به اشتـــــراک بگذاریـــــد

سید علی عترتی

برنامه نویس, طراح وب و بازی ساز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *