ای ام را در شبکــــــه‌های اجتماعــــــی دنبــــــال کنید

ممکن است اندروید ۷٫۰ تا دو سه روز دیگر عرضه شود.

چند وقتی است که می‌دانستیم گوگل می‌خواهد نسخه‌ی نهایی سیستم عامل اندروید ۷٫۰ نوگت را در ماه جاری میلادی عرضه کند. امروز هم به لطف یک اپراتور کانادایی موبایل و شرکت ال‌جی، توانسته‌ایم زمان عرضه‌ی بروزرسانی اندروید جدید را برای نکسوس‌های گوگل متوجه شویم.

ظاهرا اندروید ۷٫۰ نوگت برای دو گوشی Nexus 6P و Nexus 5X روز ۲۲ آگوست می‌آید.

شرکت کانادایی Telus سابقه‌ای خوب در بیرون دادن اطلاعات درست دارد. گزارش جدیدی هم که از این شرکت به بیرون درز کرده، تاریخ بروزرسانی‌های امنیتی و نرم‌افزاری گوشی‌های مختلف را در خودش جای داده است. مثلا می‌توانیم در این لیست ببینیم که بروزرسان اندروید ۶٫۰ مارش‌مالو قرار است به زودی روی گلکسی A5 سامسونگ عرضه شود. در این لیست، تاریخ عرضه‌ی اندروید ۷٫۰ نوگت برای دو گوشی Nexus 6P و Nexus 5X روز ۲۲ آگوست یعنی همین دوشنبه‌ای که می‌آید، در نظر گرفته شده است.

شرکت ال‌جی هم صفحه‌ای در وب‌سایت کره‌ای خودش راه انداخته که می‌گوید از روز ۲۲ آگوست پیش‌نمایش سیستم عامل جدید LG G5 را عرضه می‌کنند. می‌دانیم که شرکت‌ها زودتر نسخه‌های نهایی اندروید را از گوگل دریافت می‌کنند تا آن‌ها را برای گوشی‌های‌شان آماده کنند. گوشی Nexus 5X را هم ال‌جی ساخته؛ در نتیجه ممکن است این شرکت زودتر از بقیه اندروید ۷۰ را برای گوشی‌های‌اش عرضه کند.

تا دو سه روز دیگر و تایید این خبر صبر می‌کنیم.

Telegram_Ad

❤️ ای ام را در شبکــــــه‌های اجتماعــــــی دنبــــــال کنید

    این مطلـــــب را با دوستـــــان خـــــود به اشتـــــراک بگذاریـــــد

سید محمد عترتی

برنامه نویس، بازی ساز و طراح لوگو، بنر و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *