ای ام را در شبکــــــه‌های اجتماعــــــی دنبــــــال کنید

مایکروسافت مشکل باتری سرفیس پرو ۳ را بر طرف می‌کند.

چند وقتی بود که برخی از کاربرانی که از تبلت «سرفیس پرو ۳» (Surface Pro 3) استفاده می‌کردند، به این موضوع اشاره می‌کردند که باتری این محصول با مشکل مواجه شده است. این موضوع باعث شد که مایکروسافت یکسری تحقیقات جدید را پیرامون این مشکل انجام دهد و پس از مدتی توانست راه حل آن را پیدا کند.

مایکروسافت مشکل باتری سرفیس پرو ۳ را با عرضه‌ی بروزرسان جدید برطرف می‌کند.

براساس اطلاعات منتشر شده از طرف مایکروسافت،‌ این مشکل با یک بروزرسان نرم‌افزاری حل می‌شود. این بروزرسان باعث می‌شود که سخت افزار این دستگاه از باتری بهتر استفاده کند. مایکروسافت گفته که آپدیت جدیدی که برای این تبلت منتشر می‌کند، مصرف باتری را به حالت معمولی باز می‌گرداند. به نظر می‌رسد که این بروزرسان تا مدتی دیگر منتشر می‌شود و کاربران می‌توانند آن را روی سیستم خودشان نصب کنند.  البته مایکروسافت به کاربران گفته اگر نمی‌خواهند برای دریافت این بروزرسان صبر کنند، می‌توانند تبلت را تحویل بدهند و یک مدل جدید دریافت کنند.

البته برای دریافت مدل جدید تبلت‌های سرفیس در این حالت، کاربران باید ۴۵۰ دلار پرداخت کنند. به نظر می‌رسد که منتظر ماندن برای دریافت بروزرسان جدید گزینه‌ی بهتری باشد. به احتمال زیاد در چند روز آینده این آپدیت منتشر خواهد شد.

Telegram_Ad

❤️ ای ام را در شبکــــــه‌های اجتماعــــــی دنبــــــال کنید

    این مطلـــــب را با دوستـــــان خـــــود به اشتـــــراک بگذاریـــــد

سید محمد عترتی

برنامه نویس، بازی ساز و طراح لوگو، بنر و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *