ای ام را در شبکــــــه‌های اجتماعــــــی دنبــــــال کنید

فاکس‌کان آیفون را در آمریکا تولید می‌کند

شرکت فاکس‌کان که گوشی‌های آیفون را در کشور چین تولید می‌کند، قصد دارد در آمریکا هم کارخانه‌ای برای تولید این محصولات تاسیس کند. در چند وقت گذشته حرف و حدیث‌های زیادی بر سر ساخت گوشی‌های آیفون در آمریکا شنیده بودیم و حالا به نظر می‌رسد که این موضوع روند جدی‌تری به خودش گرفته است.

براساس اطلاعات منتشر شده در سایت Bloomberg شرکت فاکس‌کان در حال ارزیابی شرایط برای سرمایه‌گذاری در کشور آمریکا است. البته هنوز اطلاعات بیشتری درباره‌ی این موضوع منتشر نشده و باید تا چند ماه دیگر منتظر بمانیم. هنوز مشخص نیست که فاکس‌کان قصد دارد چقدر برای تاسیس کارخانه‌ی جدید در آمریکا سرمایه‌گذاری کند و چقدر شغل به وجود بیاورد. البته احتمال دارد که فاکس‌کان بخواهد در کارخانه‌ی جدیدش چیزی‌های دیگری به‌ جز آیفون هم تولید کند.

البته از آنجایی که تمام قطعات آیفون خارج از آمریکا درست می‌شوند، تولید آن‌ها در این کشور می‌تواند باعث افزایش قیمت این محصول هم بشود. به هر حال تولید یک محصول در آمریکا هزینه‌ی بیشتری خواهد داشت. هنوز دو شرکت اپل و فاکس‌کان در این‌باره چیزی به صورت رسمی نگفته‌اند و مشخص نیست که این اتفاق کی رخ می‌دهد.

Telegram_Ad

❤️ ای ام را در شبکــــــه‌های اجتماعــــــی دنبــــــال کنید

    این مطلـــــب را با دوستـــــان خـــــود به اشتـــــراک بگذاریـــــد

سید علی عترتی

برنامه نویس, طراح وب و بازی ساز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *