ای ام را در شبکــــــه‌های اجتماعــــــی دنبــــــال کنید

صفحه‌ی اصلی نکسوس‌ها فرق خواهند کرد.

این طور که به نظر می‌رسد، گوگل می‌خواهد صفحه‌ی Home گوشی‌های نکسوس‌اش را تغییر دهد. طبق گزارشی که وب‌سایت Android Police منتشر کرده است، چند قابلیت در صفحه‌ی اصلی گوشی‌های نکسوس تغییر خواهند کرد؛ ویجت سرچ، صفحه‌ی Google Now و منوی اپ‌ها بزرگ‌ترین تغییرها را شامل خواهند شد.

همانطور که می‌توانید در تصویر پایین ببینید، بزرگ‌ترین تغییر، حفظ آیکون باز کردن منوی اپ‌ها است. از این پس ظاهرا باید صفحه را به بالا بکشید تا اپ‌ها را ببینید. داک پایینی صفحه هم یک افکت مات پیدا کرده است و شبیه به منوی اصلی سیستم عامل iOS شده است.

Nexus-Home-Screen

دو تغییر بزرگ دیگر، برداشته شدن نوار سرچ بالای صفحه است. نوار فعلی، جای‌اش را به یک آیکون گوگل داده است. با انتخاب این آیکون، نوار باز می‌شود و می‌توانید مثل قبل در گوگل جستجو کنید. با کشیدن صفحه به سمت راست، منوی Google Now باز می‌شود. البته این قابلیت به کار ما نمی‌آید، چون سرویس Google Now در ایران فعال نیست.

وب‌سایت Android Police نوشته است که در بالای صفحه، یک تاریخ قرار می‌گیرد که امکان حذف آن هم وجود ندارد. افراد زیادی دوست دارند صفحه‌ی اصلی خالی داشته باشند و به همین دلیل، این تغییر ممکن است به مذاق همه خوش نیامد.

Telegram_Ad

❤️ ای ام را در شبکــــــه‌های اجتماعــــــی دنبــــــال کنید

    این مطلـــــب را با دوستـــــان خـــــود به اشتـــــراک بگذاریـــــد

سید علی عترتی

برنامه نویس, طراح وب و بازی ساز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *