ای ام را در شبکــــــه‌های اجتماعــــــی دنبــــــال کنید

سگا از دو سونیک جدید رونمایی کرد.

به مناسبت سالگرد ۲۵ سالگی مجموعه بازی‌های سونیک، شرکت سگا دو بازی جدید در این مجموعه معرفی کرده است. سونیک‌های جدید، دو مخاطب مختلف را هدف گرفته‌اند؛ یکی از بازی‌ها، شبیه به شماره‌های کلاسیک سونیک ساخته شده و دیگری، یک سکو بازی مدرن است.

بازی اول، Sonic Mania نام دارد. این بازی، سکوبازی کلاسیک و دوبعدی است و در بهار سال آینده، روی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن۴ و رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود.

SonicMania-2

این بازی، برای طرفداران قدیمی سونیک ساخته شده است و مرحله‌های‌اش، بازسازی مرحله‌های سونیک ۱، سونیک ۲ و سونیک ۳ هستند. البته مراحل جدیدی هم در این بازی قرار داده شده‌اند. بازی Sonic Mania ار نظر گرافیک و روند کاملا شبیه به بازی‌های قدیمی سونیک است.

بازی بعدی، قرار است یک سکوبازی سه بعدی باشد و هم حتی اسم‌اش هم درست و درمان مشخص نشده است. سگا از Project Sonic 2017 برای کنسول‌های پلی‌استیشن۴، ایکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی و هم‌چنین نینتندو NX رونمایی کرده است. این بازی را تیم سازنده‌ی دو بازی Sonic Colors و Sonic Genreations می‌سازند و قرار است در پایان سال ۲۰۱۷ عرضه شود. مطمئنا در ماه‌های آینده، اطلاعات بیشتری از این بازی خواهیم شنید.

Telegram_Ad

❤️ ای ام را در شبکــــــه‌های اجتماعــــــی دنبــــــال کنید

    این مطلـــــب را با دوستـــــان خـــــود به اشتـــــراک بگذاریـــــد

سید علی عترتی

برنامه نویس, طراح وب و بازی ساز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *