ای ام را در شبکــــــه‌های اجتماعــــــی دنبــــــال کنید

تصاویر جدید معمای آیفون ۷ را پیچیده‌تر می‌کنند.

تقریبا دو هفته به آغاز ماه سپتامبر مانده. براساس آنچه تا امروز از آن مطلع شده‌ایم روز ۷ سپتامبر معادل با ۱۷ شهریور روز معرفی آیفون ۷ شرکت اپل خواهد بود و با نزدیک شدن به این روز آخرین شایعات و خبرها هم درباره این گوشی منتشر می‌شوند.

امروز هم تصویری منتشر شده که به نظر می‌رسد به یک آیفون ۷ پلاس با صفحه‌نمایش ۵٫۵ اینچ همراه با دوربین دوتایی متعلق باشد. در پشت گوشی اسمارت کانکتور وجود دارد و رنگ این گوشی هم مشکی است. این تصاویر در صورت واقعی بودن کمی گیج‌کننده هستند چون در روزهای گذشته منابع متفاوتی گزارش کرده بودند امسال آیفون در سه مدل عرضه نمی‌شود و صرفا دو مدل معمولی و پلاس خواهد داشت. به این هم اشاره شده بود که دوربین‌‌ دوتایی صرفا در مدل پلاس به کار خواهد رفت و البته خبری هم از اسمارت کانکتور نخواهد بود چون گفته شده بود اسمارت کانکتور در آیفون‌های پرو به کار خواهد رفت. اما این بار تصویر دیگری می‌بینیم که با اطلاعات قبلی هم‌خوان نیستند.

به هر صورت درمورد این موضوع فعلا قادر به اظهارنظر نیستیم. در عین حال این اولین‌بار نیست که یک مدل آیفون ۷ با رنگ مشکی می‌بینیم. طراحی آیفون ۷ با این رنگ جذاب از کار درآمده. خطوط آنتن همان‌جایی هستند که تصور می‌کردیم و جک ۳٫۵ میلی‌متری هم بعد از مدت‌ها شایعه و حرف و حدیث دیگر واقعا حذف شده و خبری از آن نیست. باید برای رفع آخرین‌ ابهام‌ها چند هفته دیگر صبر کنیم.

                 1-8 2-6 3-7 4-7

 

Telegram_Ad

❤️ ای ام را در شبکــــــه‌های اجتماعــــــی دنبــــــال کنید

    این مطلـــــب را با دوستـــــان خـــــود به اشتـــــراک بگذاریـــــد

سید محمد عترتی

برنامه نویس، بازی ساز و طراح لوگو، بنر و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *