ای ام را در شبکــــــه‌های اجتماعــــــی دنبــــــال کنید

تصاویری از جعبه‌ی گلکسی نوت ۷ در آستانه‌ی معرفی.

فقط چند ساعت تا معرفی رسمی گلکسی نوت ۷ باقی مانده و اگر تا همین حالا هم نکته‌ای درباره‌ی ظاهر پرچم‌دار جدید سامسونگ ناگفته یا مبهم مانده باشد، با عکس‌های جدیدی که به دست‌مان رسیده، این ابهام رفع می‌شود. عکس‌های جدید، یک مدل طلایی‌رنگ نوت ۷ را داخل و خارج از جعبه نشان می‌دهد.

gsmarena_001-e1470115809595

خوشبختانه عکس‌ها تار و بی‌کیفیت نیستند. جعبه، همان جعبه‌ای است که مشتریان نسخه‌ی خرده‌فروشی دریافت می‌کنند و نوت ۷ هم با هردو لبه‌ی خمیده‌‌اش در عکس‌ها حضور دارد. این دستگاه طلایی‌رنگ شباهت زیادی به گلکسی S7 Edge دارد اما طبعا اندازه‌ی بزرگ‌تری داشته و جعبه‌ی آن هم این‌طور که برمی‌آید ظاهر بهتری دارد.

gsmarena_003-e1470115879263

gsmarena_002-e1470115868717

به‌هرحال نوت ۷ تا چند ساعت دیگر رونمایی می‌شود و اگر شایعات صحت داشته باشند، پیش‌سفارش این گوشی هم از همین امروز یا فردا شروع می‌شود.

طرفداران تولیدات سری نوت سامسونگ مشتاق‌اند که هرچه زودتر اسکنر عنبیه‌ی چشم نوت ۷ مورد آزمایش قرار بگیرد. آیا این روش احراز هویت که در صنعت گوشی‌های تلفن همراه تازه‌وارد است، به همان دقت و سرعتی که وعده‌اش را داده‌اند عمل می‌کند؟ گلکسی نوت ۷ نه‌تنها در این زمینه، بلکه در حوزه‌ی واقعیت مجازی هم برای طرفداران سامسونگ به‌عنوان یک دستگاه آینده‌نگر شناخته شده است؛ نوت ۷ را در بسیاری شایعات سازگارترین دستگاه با نسل دوم هدست واقعیت مجازی سامسونگ با نام New Gear VR معرفی کرده‌اند.

Telegram_Ad

❤️ ای ام را در شبکــــــه‌های اجتماعــــــی دنبــــــال کنید

    این مطلـــــب را با دوستـــــان خـــــود به اشتـــــراک بگذاریـــــد

سید محمد عترتی

برنامه نویس، بازی ساز و طراح لوگو، بنر و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *