ای ام را در شبکــــــه‌های اجتماعــــــی دنبــــــال کنید

به‌روزرسانی‌های جدید اپل برای سیستم‌عامل‌های موبایل و دسکتاپش.

اپل برای سیستم‌عامل‌های موبایل و دسکتاپ خود یعنی iOS 9.3.3 و OS X 10.11.6 El Capitan به‌روزرسانی‌های جدیدی را ارایه داده است. البته این به‌روزرسانی‌ها در هر دو سیستم‌عامل حامل قابلیت‌ها و ویژگی‌های خاص و جدیدی نیست اما قرار است باگ‌ها را از بین ببرند.

این نسخه‌ها در حال حاضر فقط در دسترس توسعه‌دهنده‌ها قرار می‌گیرد و عموم مردم هم می‌توانند نسخه‌ی عمومی بتای ۲ را دریافت کنند.

در این میان اپل همچنین نسخه‌ی بتای ۳ سیستم‌عامل‌های iOS 10 و mac OS Sierra را هم معرفی کرده است. این نسخه‌ها در حال حاضر فقط در دسترس توسعه‌دهنده‌ها قرار می‌گیرد و عموم مردم هم می‌توانند نسخه‌ی عمومی بتای ۲ را دریافت کنند.

اما درمورد تغییرات نسخه‌ی بتای سوم iOS 10 باید به قفل صفحه‌نمایش اشاره کرد که بازخوردهای لمسی و صوتی‌اش ارتقا پیدا کرده‌اند. همچنین تغییراتی در ساعت روی استتوس‌بار و آیکون ارسال تصویر در سیستم‌ پیام‌رسان صورت گرفته است. علاوه‌بر این گزینه‌ای اضافه شده که فایل‌ها را از طریق ایمیل یا مرورگر Safari به iCloud Drive می‌فرستد.

نسخه‌ی بتای سوم mac OS Sierra هم از همین حالا در Mac App Store قابل‌دریافت است و ظاهرا در زمینه‌های مختلف و از جمله درمورد Siri باعث ارتقای سیستم‌عامل شده‌اند.

کانال تلگرام ای ام 1382

❤️ ای ام را در شبکــــــه‌های اجتماعــــــی دنبــــــال کنید

    این مطلـــــب را با دوستـــــان خـــــود به اشتـــــراک بگذاریـــــد

سید محمد عترتی

برنامه نویس، بازی ساز و طراح لوگو، بنر و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *