ای ام را در شبکــــــه‌های اجتماعــــــی دنبــــــال کنید

یـــــــادگیری، تمـــــــرین و بهـــــــره‌بری

با ای ام لـــرن از یادگیری مهارت‌های مختلف تا به عمل رساندن ایده‌های شما و کسب درآمد

دوره‌هــــــــــا

برای آینده‌ی خود یادبگیرید، تمرین کنید تا مسلط شوید و مهارت خود را به کار ببرید تا درآمد کسب کنید
+ به صورت نیمه‌گروهی و ویژه (VIP)
+ دوره‌های آمادگی آزمون‌های بین المللی و کنکور
+ کلاس‌های خصوصی و تعیین سطح رایگان و حرفه‌ای

صفر تا صد طراحی، ساخت و توسعه‌ی سایت

در این دوره‌ی آموزشی طراحی، ساخت و توسعه‌ی وبسایت را بصورت جامع و کاربردی از ابتدا و بصورت عملی یاد می‌گیرید. آموزش‌ها به صورت گام به گام همراه با تمرین و مثال و آزمون بوده و با پشتیبانی ویژه‌ی ۳ ماهه هستند.

سیر تا پیاز گرافیک

این دوره یک راه آموزشی دقیق برای یادگیری و تسط بر ۴ نرم افزار مطرح گرافیکی جهان است. با یادگیری و تسلط بر محتوای آموزشی این دوره میتوانید وارد بازارکار گرافیک شوید و در شرکت های خصوصی و دولتی استخدام شوید (البته که می‌توانید به صورت فریلنسر در خانه نیز کسب درآمد نمایید)

صفر تا صد ساخت اپلیکیشن

شاید صاحب سایت و کسب و کار اینترنتی باشید و نیاز به اپلیکیشن را برای کار خود احساس کرده باشید . شاید هم صاحب یک ایده ناب باشید که تنها نیاز به بررسی ، تحلیل و راه اندازی یک اپلیکشن دارد . ما می توانیم پس از بررسی و تحلیل نیاز های شما آن را برای شما پیاده سازی و رونمایی کنیم.

صفر تا صد طراحی، ساخت و توسعه‌ی بازی

شاید صاحب یک ایده ناب باشید که تنها نیاز به بررسی ، تحلیل و راه اندازی یک بازی را دارد . ما می توانیم پس از بررسی و تحلیل نیاز های شما آن را برای شما پیاده سازی و رونمایی کنیم.

صفر تا صد برنامه‌نویسی

انواع آموزش برنامه‌نویسی وب و برنامه ای برای تحقق ایده و هدف شما توسط برنامه نویسان ارشد ای ام استودیو و ورود شما به دنیای برنامه‌نویسی

سیر تا پیاز هاست و سرور

اگر نیازمند هاست یا سرور هستید با کارشناسان ما صحبت کنید تا بهترین و به صرفه ترین مدل را انتخاب کرده و سایت خود را بر روی آن پیاده کنیم.

صفر تا صد آموزش کسب و کار اینترنتی

امروزه در ایران و جهان، راه‌اندازی کسب‌وکار آنلاین، قسمت جدایی‌ناپذیر هر شغلی، ؛ حتی کسب‌و‌کارهای سنتی شده است. پس اگر می‌خواهید تخصصی یاد بگیرید که در دنیای جدید کسب‌وکارها، محبوب و توانمند باشید؛ باید بر روی اصول راه‌اندازی کسب‌وکار اینترنتی مسلط شوید.

صفر تا صد سئو سایت

شما صاحب کسب و کار اینترنتی هستید ، اما نتیجه آن رضایت بخش نیست . راه اندازی کسب و کار اینترنتی تنها یکی از مراحل کار شما بوده و مرحله بعدی شروع سئو و بهینه سازی سایت است . در این مرحله سایت شما باید آنالیز و بررسی شود ، مشکلات مشخص شود و طی این مراحل استراتژی و نحوه کار با سایت نیز مشخص و انجام شود.

سیر تا پیاز بهینه‌سازی سایت

انجام کلیه خدمات ثبت، تمدید و تغییر دامنه شما برای میزبانی سایت شما به صورت رسمی و سریع.

وضعیت ما

سابقه‌ و تجربه‌ی هر فرد بیانگر میزان شایستگی اوست و ارزش و شایستگی ما ثابت شده است

۰
دوره‌ها
۰
ساعت محتوای آموزشی
۰
ای ام لـــرنی
۰
جوایز دریافت شده

مشــــــــــاوره‌ی رایگان!

برای مشاوره‌ی درباره‌ی هر یک از دوره‌های آموزشی یا درخواست دوره‌ی خصوصی می‌توانید با شماره‌های زیر در تماس باشید