ای ام را در شبکــــــه‌های اجتماعــــــی دنبــــــال کنید

AM-R6S-LOGO

مســـــابقات رینبو سیکس سیـــــج

با دوستان خود تیم تشکیل دهید، آموزش ببینید، تمرین کنید، در مسابقات شرکت کنید و برنده جایزه شوید!

مســـــابقات رینبو سیکس سیـــــج

با دوستان خود تیم تشکیل دهید، آموزش ببینید، تمرین کنید، در مسابقات شرکت کنید و برنده جایزه شوید!

معرفی بازی Tom Clancy's Rainbow Six Siege

   بازی Rainbow Six Siege محصول یوبی‌سافت، بعد از مدت‌ها طرفداران سری Rainbow و علاقه‌مندان به شوتر‌های تاکتیکی را دور هم جمع کرده و تجربه‌ای منحصربه‌فرد را برای علاقه‌مندان به این سبک فراهم آورده است.بازی تأکید زیادی بر تخریب محیط و همکاری بین اعضای گروه دارد. در هر بازی بین دو تا ده بازیکن در دو گروه آبی و نارنجی می‌توانند حضور داشته باشند که این دو گروه در هر دور به تناوب در دو نقش حمله و دفاع قرار می‌گیرند. در هر دو گروه مدافعان و مهاجمان شخصیت‌هایی از گروه‌های ضد تروریستی وجود دارند که قابلیت‌های هر کدام از این افراد منحصر به خود آن شخصیت‌ها می‌باشند. این ویژگی باعث می‌شود تا هر فرد با انتخاب یکی از شخصیت‌ها و استفاده از قدرت او به هم تیمی‌های خود کمک کند. در بخش چندنفره (که تمرکز سازندگان بیشتر بر روی بازی آن لاین است) بازی به دو بخش آسان و سخت یا درجه‌بندی شده تقسیم می‌شود که این خود به سه بخش گروگان تصرف منطقه بمب تقسیم می‌شوند در ابتدای هر سه نوع بازی در یک زمان آماده‌سازی که حدود ده ثانیه تا یک دقیقه است بازیکنان مهاجم باید با پهپادهای خود مکان گروگان، بمب‌ها و منطقه ای که باید تصرف شود را پیدا کنند و بازیکنان مدافع باید با نابود کردن پهپادها (دِرون) از این کار جلوگیری و منطقه را تقویت کنند. پس از این مدت فاز عملیاتی از یک تا ده دقیقه شروع می‌شود و مهاجمان باید در زمان مشخص گروگان را نجات بدهند یا بمب را خنثی کنند. باید به این موضوع اشاره کرد که Rainbow Six Siege یک شوتر متفاوت با دیگر محصولات سال‌های اخیر بود. اگر به دنبال این هستید که با خیال راحت به دل دشمن بزنید و همه را به رگبار ببندید، Siege گزینه‌ی مناسبی برای شما نخواهد بود. استراتژی مناسب در کنار فکر باز، سرعت عمل بالا و کاری تیمی حرف اول را می‌زند. در Rainbow Six Siege اولین اشتباه آخرین اشتباه شماست!

توضیحات مسابقات (Tournament)

   در این مسابقات تا ۱۶ تیم امکان حضور در نظر گرفته شده و بعد از تشکیل تیم‌ها و هماهنگی با هر یک بازی‌های تمرینی برنامه‌ریزی شده و جدول زمان‌بندی و نوع آن‌ها مشخص خواهد شد. سپس طی قرعه‌کشی که به صورت زنده نیز پخش خواهد شد گروه‌بندی تیم‌ها در صورت نیاز انجام شده تا مسابقات ابتدایی در هر گروه برای انتخاب دو تیم اول (Group Winner) و دوم (Group Runner Up) برنامه‌ریزی و اجرا گردد. و در نهایت ۸ تیم منتخب طبق براکت مسابقات اصلی با یکدیگر در سه عنوان گروگانگیری (Hostage)، ایمن سازی منطقه (Securing Area) و بمب‌گذاری (Bomb) با یکدیگر در نوبت‌های ۴ تایی و در فینال ۶ تایی مسابقه می‌دهند تا تیم‌های منتخب به ترتیب مشخص گردند. تمامی مسابقات به صورت زنده از آپارات ای ام پخش شده و علاقه‌مندان می‌توانند لحظه به لحظه وضعیت تیم محبوب خود را از شبکه‌های اجتماعی ای ام و ای ام تی‌وی و سایت ای ام دنبال کنند. این دوره از مسابقات با همراهی آپارات، ای ام استودیو و ای ام کلاب برگزار می‌گردد.

   برای هر یک از تیم‌ها گروه تشکیل شده و هماهنگی‌های لازم از همان گروه و سایت ای ام و شبکه‌های اجتماعی ای ام صورت خواهد گرفت. لازم به ذکر است که بازپخش هر یک از مسابقات به صورت فایل رسمی بازی در سایت ای ام جهت دانلود و استفاده از آن در بازی جهت تحلیل تیم‌ها و اصلاح اشتباه‌ها قرار خواهد گرفت.

   جوایز نفیسی طبق برنامه به تیم‌های منتخب مسابقات تعلق خواهد گرفت.

نکات و تذکرات مهم مسابقه:
 • داشتن نسخه‌ی قانونی بازی Rainbow Six Siege از یکی از فروشگاه‌های بازی مثل استیم – یوبیسافت کانکت (یوپلی) – اپیک گیمز و … برای شرکت در بازی مورد نیاز می‌باشد.
 • اینترنت مناسب برای بازی آنلاین ( پینگ مناسب و سرعت مناسب و عدم قطعی آن)
 • در توضیحات ثبت‌نام حتما نام کاربری یوپلی ( یوبیسافت کانتکت) خود را وارد نمایید. در صورت فراموشی همراه با نام خود آن را به شماره‌ی بالا اعلام فرمایید.
 • هر گونه توهین یا استفاده از کلمات نامناسب و زشت در طول بازی‌ها موجب اخراج بازیکن و نمره‌ی منفی برای آن تیم می‌شود.
 • با هرگونه تخلف و تقلب مطابق تصمیمات هیئت داوران برخورد خواهد شد.

با شرکت در مسابقه، کلیه‌ی قوانین و مقررات مورد تایید شما است.

الگوی مسابقات

   در این مسابقات از الگوی دابل روند وین استفاده می‌شود. بدین شکل که پیروزی در یک مسابقه ۳ امتیاز دارد. پیروزی در وقت اضافه ۲ امتیاز را شامل می‌شود و ۱ امتیاز هم برای تیم بازنده دارد. و باخت نیز امتیازی را شامل نمی‌شود. در صورت نیاز به گروه‌بندی تیم ها هر تیم دو بار با هر تیم دیگر در گروه روبرو می‌شود یعنی ۶ مسابقه برای هر تیم در بخش آغازین در سه روز متوالی. تا دو تیم از هر گروه برای مرحله‌ی بعدی انتخاب شوند. نقشه‌های مسابقات (Map) به صورت ترتیبی از بین نقشه‌های منتخب داوران انتخاب می‌گردد. در مرحله‌ی دوم از مسابقات همانطور که ذکر شد تیم منتخب طبق براکت مسابقات اصلی با یکدیگر در سه عنوان گروگانگیری (Hostage)، ایمن سازی منطقه (Securing Area) و بمب‌گذاری (Bomb) با یکدیگر در نوبت‌های ۴ تایی مسابقه می‌دهند. دو تیم فینالیست نیز در بازی ۶ نوبتی و سبک بمب‌گذاری برای مشخص کردن برنده‌ی مسابقات با هم مسابقه می‌دهند. در قسمت پایین براکت مرحله‌ی اصلی مسابقات قابل رویت هست.

جدول (براکت) مسابقات اصلی بعد از مشخص شدن تیم‌های منتخب هر گروه

جوایــز مــیــلــیــونی بــرای تیــم‌هـای مـنـتـخـب

 • مهلت ثبت‌نام و شرکت تا ۵ مهر ماه
 • زمان‌بندی مسابقات از ۵ مهر تا ۷ مهر ماه
 • شروع مسابقات از پنج‌شنبه – ۸ مهر ماه ۱۴۰۰
 • ارائه‌ی نکات و آموزش برای هر تیم قبل از شرکت در مسابقات
 • جوایز ارزنده به تیم‌های برنده‌ی مسابقات – طبق برنامه‌ی مسابقات
 • تشکیل و برنامه‌ریزی بازی‌های تمرینی برای هر یک از تیم ها قبل از شروع مسابقات اصلی
 • پخش‌زنده مسابقات از آپارات ای ام + ارائه‌ی بازپخش هر مسابقه برای تحلیل و آشنایی با تیم‌ها

حامیان این دوره از مسابقات

جدیدترین مطالب

با خیال راحت در مسابقات شرکت کنید...

ای ام دارای نشان ملی ثبت رسانه‌های دیجیتال، تندیس جشنواره وب و موبایل ایران و نماد اعتماد پرداخت زرین‌پال